NeXuS Q32

Jedno zařízení pro každou aplikaci
NeXus Q32
je naše nejvýkonnější zařízení pro multimodální získávání široké škály (elektro) fyziologických signálů. Může měřit až 32 kanálů EEG současně s dalšími parametry, jako je EKG, EMG, puls objemu krve (BVP), teplota nebo vodivost kůže (GSR). Q32 je navržen pro rychlý a snadný sběr fyziologických dat pro téměř každou aplikaci. Lze jej použít v kombinaci s naším výkonným softwarem NeXus.

Nejmodernější a spolehlivá kvalita dat
Mind Media NeXus znamená čisté signály pomocí technologie Active Shielding pro minimální artefakty a šum. Pro získávání velmi spolehlivých a přesných dat používáme pouze nejmodernější technologie. Díky tomu je NeXus nejlepším zařízením pro měření EEG v reálném čase v kombinaci s dalšími fyziologickými parametry.

NeXus Q 32 je vyroben pomocí nejmodernější technologie pro poskytování nejvyššího výkonu při získávání fyziologických dat. Naše produkty jsou navrženy a vyvinuty v souladu s požadavky ISO 13485 a FDA na systémy jakosti. NeXus Q32 nabízí nejvyšší výkon pro EEG a multimodální měření.

 

Multimodální zařízení pro sběr signálu
NeXus Q 32 je integrované multimodální zařízení pro získávání signálu pro současné získávání široké škály (elektro)fyziologických signálů. V kombinaci se senzory a příslušenstvím jej lze použít pro širokou škálu modalit. Měření až 32 kanálů EEG současně s dalšími parametry, jako je EKG, EMG, puls objemu krve (BVP), vodivost kůže (GSR), teplota, dýchání* a další. Tento systém umí všechno.

NeXus Q 32 v kombinaci se softwarem NeXus poskytuje řešení na klíč pro měření až 21 bezdrátových kanálů EEG v reálném čase, definuje plán léčby a nabízí školení se zpětnou vazbou zaměřenou na klienta. NeXus je škálovatelný a snadno použitelný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lékařské profesionály v oblasti qEEG a neurofeedbacku.

Nadcházející kurzy

Call Now Button