Cvičení, na které se děti těší

Pomáhá s ADHD a PAS hravou formou
SunBall pomáhá dětem s poruchami pozornosti, ADHD a PAS. Formou hry rozvíjí jejich kognitivní schopnosti i jemnou motoriku a zlepšuje soustředění.

Jak Biofeedback SB funguje?
Kombinace fyzického a mentálního tréninku

Biofeedback SB funguje na principu biologické zpětné vazby. Stlačením dvou míčků dítě ovládá speciálně navržené hry v tréninkové aplikaci, sbírá body a soutěží s ostatními členy rodiny. Cvičení přitom rozvíjí jeho kognitivní schopnosti a jemnou motoriku, zlepšuje jeho pozornost a sbližuje ho se členy rodiny, kteří hrají s ním.

CVIČENÍ, KTERÉ ZAUJME POČÍTAČOVOU GENERACI

Dnešní děti jsou zvyklé na interaktivní počítačové hry, běžné cvičení je nebaví. Se SunBallem cvičí formou, která je jim blízká: zábavnými hrami navrženými tak, aby cíleně rozvíjely jejich schopnosti. Víte, jak se děti dokážou zabrat do hry, jen aby překonaly svůj rekord? Přesně to jim nabízí SunBall.

Vy navíc šetříte svůj čas: máte SB doma, a tak můžete cvičit ve vhodnou dobu a bez dojíždění za specialisty.

Biofeedback SB je využitelný u dětí předškolního i školního věku. Skvěle funguje na zklidnění, které pomáhá navyšovat soustředěnost.

POMÁHÁ NEJEN PŘI PORUCHÁCH POZORNOSTI

Cvičení s míčky vyžaduje soustředění a jemnou koordinaci oko-ruka. Díky tomu SunBall rozvíjí jemnou motoriku a zlepšuje pozornost.

  • poruchy pozornosti
  • ADHD
  • poruchy autistického spektra (PAS)
  • poruchy učení

Nadcházející kurzy

Call Now Button