AKCE SE SLEVOU

KURZY ŠKOLENÍBFB UPDATE

Potřebujete poradit?

296 399 345

OBSAH AUTORSKÝCH KURZŮ :

  • Kurz EEGBiofeedback I. stupně pro začátečníky (3dny) Obsahuje základní informace potřebné pro začátek prace s přístrojem, vyšetření a testy před tréninkem, základy neurofyziologie, čidla a metoda 10-20,příprava k tréninku, vlastní trénink, protokoly k zvýšení kreativity, zlepšení učení, pracovních a sportovních výsledků, jak i v nápravě porušených funkcí jako koncentrace, motivace, paměť, spánek, učení, chování, mluvy  atd.v pedagogické, speciálně pedagogické, psychologické a logopedické praxi u dětí a dospělých spolu s normami a hodnocením tréninků.
  • Kurz EEGBiofeedback II. stupně (mapa mozku) pro začátečníky (1 den) seznámí s přípravou na mapu, druhy map, minimapou, vykonáním a základními principy hodnocení, které jsou důležité pro tvorbu individuálních tréninkových protokolů  pro děti a dospělé.
  • Kurz EEGBiofeedback ALFA  pro začátečníky (1/2 den) Ukáže nejen tréninkový protokol alfa, ale i všechny jeho přednosti jako tréninku pro zvýšení energetické hladiny v mozku a v těle u starších dětí a dospělých osob s využitím vizualizace a hudby
  • Certifikační test (1/2 den)

Nadcházející kurzy

Call Now Button