AKCE SE SLEVOU

KURZY ŠKOLENÍKURZY ŠKOLENÍ
KURZY ŠKOLENÍKURZY ŠKOLENÍ

KVĚTEN MĚSÍC RADOSTI A SLEVY NA KURZ  EEGBIOFEEDBACK PRO ZAČÁTEČNÍKY

Srdečně zveme k účasti v certifikovaném MŠMT kurzu pro začátečníky. Kurs je stacionární,  formou přednášek a praktických cvičení ve dnech 22.5.do 26.5.2023 (5 dní). Přihlášky posílejte na email:info@eeginstitut.cz  do 20.05.2023

Tento kurz pro začátečníky se skládá ze tří kurzů, které vás seznámí s metodou EEGBiofeedback teoreticky i prakticky. Po kurzu můžete samostatně pracovat s přístrojem EEGBiofeedback , který si také můžete u nás objednat.

Po testu znalostí  obdržíte tři certifikáty.  Doporučujeme další individuální školení v EEG Institutu, můžete si zvolit i práci pod supervizí na čas 3  až 12 měsíců.

Potřebujete poradit?

296 399 345

OBSAH AUTORSKÝCH KURZŮ :

  • Kurz EEGBiofeedback I. stupně pro začátečníky (3dny) Obsahuje základní informace potřebné pro začátek prace s přístrojem, vyšetření a testy před tréninkem, základy neurofyziologie, čidla a metoda 10-20,příprava k tréninku, vlastní trénink, protokoly k zvýšení kreativity, zlepšení učení, pracovních a sportovních výsledků, jak i v nápravě porušených funkcí jako koncentrace, motivace, paměť, spánek, učení, chování, mluvy  atd.v pedagogické, speciálně pedagogické, psychologické a logopedické praxi u dětí a dospělých spolu s normami a hodnocením tréninků.
  • Kurz EEGBiofeedback II. stupně (mapa mozku) pro začátečníky (1 den) seznámí s přípravou na mapu, druhy map, minimapou, vykonáním a základními principy hodnocení, které jsou důležité pro tvorbu individuálních tréninkových protokolů  pro děti a dospělé.
  • Kurz EEGBiofeedback ALFA  pro začátečníky (1/2 den) Ukáže nejen tréninkový protokol alfa, ale i všechny jeho přednosti jako tréninku pro zvýšení energetické hladiny v mozku a v těle u starších dětí a dospělých osob s využitím vizualizace a hudby
  • Certifikační test (1/2 den)

Nadcházející kurzy

Call Now Button